Web sayfası nasıl yapılır ? İnternet Sitesi Hazırla

Web sayfası nasıl yapılır? İnternet sitesi nasıl yapılır ? Kime internet sitesi yaptırmalı ?

Gibi soruları kendinize soruyor bu soruların akabinde arama sonuçlarında yaptığım ya da yaptıracağım bu web sayfası gözükecek mi ? Acaba birinci sıraya nasıl çıkarım diye de devam edecek bu sorular. Benim önerim ilk önce ne istediğinizi çok net şekilde kafanızda belirleyin, kafanızda belirleyin ama kağıda da not alın. Çizin nerede ne olmasını istediğini not alın. Bu illaki böyle olmak zorunda diye keskin çizgileriniz olmasın. Aklınızda kurduğunuz şeyin esnetilebilir olmasını sağlayın.

Zaman kaybetmekten korkmayın. O kadar zaman geçti hâlâ internet sitesi hazır hale gelmedi demeyin. Denemeler yapın, hazır taslakları kendinize göre düzenleyin. WordPress kullanın tema deneyin. WordPress eklenti deneyin.

İşi iyi bilen birileriyle çalışın amacı web sitesini hemen teslim edip elimdeki diğer işe geçeyim düşüncesinde olmayan kişilerle. Profesyonel ajanslar ile çalışın, Freelance çalışan kişi/ekiplerle çalışın. Ya da projenizi benimle paylaşın birlikte konuşalım.

Bir gelir beklemiyorsanız web sayfanızdan çuvalla para saçmayın. Katma değer sağlayan bir yapınız varsa reklam verin. Google adwords kullanın.

 

Yorum

Diğer içerik ve çözümler

Karşınızda Microsoft Teams

Microsoft Teams Nedir ? ; tüm görüşmelere, toplantılara, dosyalara ve notlara ekipteki herkesin erişebileceği bir mesajlaşma uygulamasıdır. Ekibinize …

Outlook 2016’da silme tuşu(backspace) ile silinen mailler nerede ?

Yazı başlığı biraz garip gelebilir fakat insanların arama motoru kullanarak yaşadıkları bu problemi bu şekilde …

Windows Kilit Ekranı Yukarı Kaydırarak Açmak

Merhaba. Domaine aldığınız bilgisayarların oturum açma ekranlarında şifre girebilmek için CTRL + ALT + Del …