Blog & Ben

olkando avatarBen;

2005’ten şimdiye kadar çalışmış olduğum ülkeler, sektörler farklılık gösterse de daima Bilgi Teknolojileri ve Bilgi Güvenliği alanında hizmet verdim. Selçuk Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı ve Anadolu Üniversitesi İşletme mezunuyum. İş hayatında tecrübe edindiğim bilgileri burada sizinle paylaşıyorum.

Blog;

İçerikler Hakkında: Bu sitede yayınlanan kodlar, makaleler ve tüm bilgiler, yalnızca bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır. Yayınlanan tüm marka, teknoloji ve ürün adlarının hakları, ilgili ticari sahiplere aittir.
Güncellik ve Sorumluluk: Sayfada yer alan yazılar ve makaleler, yayınlandıkları tarih itibarıyla geçerlidir. Ancak, yazılım ve/veya ürün üreticileri tarafından yapılabilecek güncellemeler nedeniyle zaman içinde güncelliğini yitirebilir. Bu durumda tüm sorumluluk, ürün veya yazılım üreticisine aittir.
Amaç ve Kullanım: Sayfadaki içeriklerin hiçbiri ticari bir amaç gütmektedir. Amacımız, internet üzerindeki Türkçe içeriğin zenginleştirilmesine katkıda bulunmaktır. Sunulan yazıları ve makaleleri, bu amaca hizmet edecek şekilde değerlendiriniz. Yazarın ücretsiz ve üyelik gerektirmeyen bu fikir ürünlerini, yerinde ve kurallarına uygun şekilde kullanmanızı rica ederiz.Memoji animasyon