Outlook 2016’da silme tuşu(backspace) ile silinen mailler nerede ?

Yazı başlığı biraz garip gelebilir fakat insanların arama motoru kullanarak yaşadıkları bu problemi bu şekilde aratabilir düşüncesiyle bu başlığı attım.

Konumuz şu, Outllok 2016 programında gelen kutusundayken bir maili seçip backspace yani silme tuşuna bastığınızda silinen(aslında silinmeyen) maile ne olur.

Gelen kutusunda bir maili seçip backspace tuşuna basarsanız seçili olan mail gelen kutusundan arşiv klasörüne taşınır. Bugün yaşadığım bu durumdan dolayı bu yazıyı yazma gereği duydum.

Arşiv klasörünü görüntülemek için de sol sütunda bulunan 3nokta (▪▪▪) tuşuna basarak klasörler seçeneğini seçmeniz gerekiyor. Ardından arşiv klasörüne giderek az önce silindi sandığımız maili gelen kutusuna ya da ilgili klasöre taşıyabilirsiniz.

            

Bu yazıyı kullanıcılar şu şekilde aratabilir; outllok 2016 backspace delete, outlook 2016 silme silme tuşu

Ben OLKANDO

2005 Yılından bu zamana kadar çalışmış olduğum ülkeler, sektörler farklılık gösterse de daima Bilgi Teknolojileri ve Bilgi Güvenliği alanında hizmet verdim. Selçuk Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı ve Anadolu Üniversitesi İşletme mezunuyum. İş hayatında tecrübe edindiğim bilgileri burada sizinle paylaşıyorum.
guest
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Kemal SEN
Kemal SEN
Ziyaretçi

Cok tesekkur ederim, cok isime yaradi.

Hakan
Hakan
Ziyaretçi

Kesinlikle insanın başına gelebilecek bir şey ofiste ki bir arkadaşın başına gelmesiyle aramalarda “(backspace) ile silinen mailler” şeklinde aratıp yararlandığım bilgi

cengiz
cengiz
Ziyaretçi

teşekkürler, keşke bu özelliği kapatabilsek

Egemen
Egemen
Ziyaretçi

Outlook backspace diye aratarak bu sayfaya ulaştım, kıymetli bilgi için teşekkür ederim.